SPEGELBYRÅ och SÄNG, 1930-tal.

350470. SPEGELBYRÅ och SÄNG, 1930-tal.

Spegelbyrå, längd 124, bredd 49, höjd 175 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Antal besök: 1 263