KISTA, med låda i botten, 1800-tal.

350443. KISTA, med låda i botten, 1800-tal.

Längd 107, djup 57, höjd 56 cm.

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 593