BONAD, allmoge, tryck på papper, 1900-tal.

350390. BONAD, allmoge, tryck på papper, 1900-tal.

ca 49 x 150 cm.

Slitage, skador, uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 49 x 150 cm.

Slitage, skador, uppfodrad.

Antal besök: 2 680