TVÄTTFAT samt SKÅL, "Teresia" Rörstrand.

350384. TVÄTTFAT samt SKÅL, "Teresia" Rörstrand.

Diameter ca 18 - 40 cm.

Slitage. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 18 - 40 cm.

Slitage. Krackeleringar.

Antal besök: 1 986