BOK samt ETSNINGAR, Carl Flodman och hans Etsningar, af Gustaf Lamm, Stockholm.

350363. BOK samt ETSNINGAR, Carl Flodman och hans Etsningar, af Gustaf Lamm, Stockholm.

2 etsningar medföljer. En separat samt en i boken.
Gernandts boktr Aktiebolag, 1888, 100 exemplar.

Bruksslitage, gulnad, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 292