SKRIVMASKIN, Remington Noiseless Portable, 1930-tal.

350302. SKRIVMASKIN, Remington Noiseless Portable, 1930-tal.

Väska.

Bruksslitage. Väska, större slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska.

Antal besök: 2 063