VÄGGDEKOR, Goldscheider, 1900-tal.

35025. VÄGGDEKOR, Goldscheider, 1900-tal.

Madonna och Jesus-motiv. 37 x 24.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 788