RÖKBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

350169. RÖKBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Stomme i ek. Lös kopparskiva. Diameter 58, höjd 62 cm.

Bruksslitage. Några bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Några bucklor.

Antal besök: 712