VITRINSKÅP, glas och furu, 19/2000-tal.

350134. VITRINSKÅP, glas och furu, 19/2000-tal.

6 hyllplan.
Längd 135 cm
Bredd 35 cm
Höjd 196 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 hyllplan.
Längd 135 cm
Bredd 35 cm
Höjd 196 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 7 858