KANDELABER, mässing, Metallslöjden Gusum, 1974.

350133. KANDELABER, mässing, Metallslöjden Gusum, 1974.

Kandelaber med hållare för fem ljus, signerad
Längd och bredd 22, höjd 24 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 052