TAKLAMPA, "Semi-pendel", Claus Bonderup och Thorsten Thorup, för IKEA, 1900-talets slut.

350099. TAKLAMPA, "Semi-pendel", Claus Bonderup och Thorsten Thorup, för IKEA, 1900-talets slut.

Vitlackerad.
Diameter 60 cm.
Höjd exklusive sladd 30 cm.

Bruksslitage, smärre repor/fläckar, en buckla vid konens början.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlackerad.
Diameter 60 cm.
Höjd exklusive sladd 30 cm.

Antal besök: 15 024