SPEGEL, gustaviansk, Carl Erik Reding, Karlskrona, 17/1800-tal.

350088. SPEGEL, gustaviansk, Carl Erik Reding, Karlskrona, 17/1800-tal.

Etikettmärkt samt sigillmärkt.
Höjd 103 cm
Bredd 61 cm.

Åldersslitage.
Senare bemålning samt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103 cm
Bredd 61 cm.

Åldersslitage.
Senare bemålning samt glas.

Antal besök: 1 145