IKON föreställande Sankt Nikolaus, Ryssland, troligen 1800-tal.

350051. IKON föreställande Sankt Nikolaus, Ryssland, troligen 1800-tal.

Mått: 37x30 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 37x30 cm.

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 890