BORDSFOTOGENLAMPA, Hinks & Sons, England, 1800-tal.

350031. BORDSFOTOGENLAMPA, Hinks & Sons, England, 1800-tal.

Mittdel med Jasperware-porslin.
Brännförgylld fot. Originalkupa.
Flertalet stämplar.
Höjd 55 cm.

Åldersslitage.
Senare elektrifierad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flertalet stämplar.
Höjd 55 cm.

Åldersslitage.
Senare elektrifierad.

Antal besök: 924