GARDINER/DRAPERIER 4 st samt VÄVNAD, 1900-tal.

350021. GARDINER/DRAPERIER 4 st samt VÄVNAD, 1900-tal.

Med broderi.
4 st á ca 230 x 55 cm exkl fransar.
Vävnad ca 52 x 65 cm.

Enskild vävnad med kantskador.
Bruksslitage, smärre fläckar.
Smärre skador på broderi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med broderi.
Vävnad ca 52 x 65 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.
Smärre skador på broderi.

Antal besök: 691