BESTICKSUPPSÄTTNING, silver, "Haga", GAB, 36-delar, total vikt 1475 gram.

349978. BESTICKSUPPSÄTTNING, silver, "Haga", GAB, 36-delar, total vikt 1475 gram.

12 skedar. Längd 18 cm
12 knivar. Längd 20 cm
12 gafflar. Längd 17,6 cm.

2 knivar något längre än dom övriga. Varierande årtalsstämplar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 skedar. Längd 18 cm
12 knivar. Längd 20 cm
12 gafflar. Längd 17,6 cm.

Antal besök: 920