ÅKE THORPE. Damen vid gaveln, olja på pannå, signerad Å.Thorpe, 1900-talets senare del.

349916. ÅKE THORPE. Damen vid gaveln, olja på pannå, signerad Å.Thorpe, 1900-talets senare del.

33 X 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 X 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 013