BERTIL ANDERSSON. Lergods, 2 delar, Höganäs, signerade.

349895. BERTIL ANDERSSON. Lergods, 2 delar, Höganäs, signerade.

Brun samt grön glasyr, höjd 14 - 17 cm.

Fåtal nagg samt glasyrfel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal nagg samt glasyrfel.

Antal besök: 1 336