DIVERSE, porslin, 3 delar, bl. a. Lisa Larson, Gustavsberg.

349833. DIVERSE, porslin, 3 delar, bl. a. Lisa Larson, Gustavsberg.

Karott, serien Vieta, Rörstrand, höjd 18 cm
Sockerruska, Anita Nylund för JIE, höjd 14 cm
Figur i form av en björn, Lisa Larson, Gustavsberg, osignerad,
höjd 6,5 cm, längd 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 6,5 cm, längd 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 989