SPARUR, ek, bordsur med myntinkast, 1900-talets första hälft.

349807. SPARUR, ek, bordsur med myntinkast, 1900-talets första hälft.

Höjd 23,5 cm
Bredd 20,5 cm.

Bruksslitage
Uret ej genomgånget men tickar och slår.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm
Bredd 20,5 cm.

Bruksslitage

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 394