SPISKÅPA, koppar, 1900-tal.

SPISKÅPA, koppar, 1900-tal.
3498064. SPISKÅPA, koppar, 1900-tal.

Hamrad dekor.
Bredd ca 88 cm. Djup ca 51 cm. Höjd ca 95 cm.

Brusslitage. Repor och fläckar. Ärgning ovantill. Ett fäste saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamrad dekor.

Antal besök: 1 019