NYCKELHARPA med STRÅKE, signerad Erik Stenils Gusum 1990.

349758. NYCKELHARPA med STRÅKE, signerad Erik Stenils Gusum 1990.

Låda, litteratur.
Längd 93 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda, litteratur.
Längd 93 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 400