KANNA och LOCKSKÅLAR, 2 st, glas, Sverige, 1900-tal.

349741. KANNA och LOCKSKÅLAR, 2 st, glas, Sverige, 1900-tal.

Höjd 12-25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12-25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 446