MATTA, "Moss 14", design G. Lagerheim-Ullberg, Kasthall, 2000-tal. 180x70 cm.

349708. MATTA, "Moss 14", design G. Lagerheim-Ullberg, Kasthall, 2000-tal. 180x70 cm.

Grå.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå.

Bruksslitage.

Antal besök: 906