STEREOSKOP, The "Perfecscope", H.C.White Co, USA, samt BILDER, 36 st, omkring 1900.

349656. STEREOSKOP, The "Perfecscope", H.C.White Co, USA, samt BILDER, 36 st, omkring 1900.

Stereoskop i metall, längd 32 cm.
36 bilder i ask.

Slitage, stereoskopet kompletterat, ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 bilder i ask.

Antal besök: 2 629