VITRINSKÅP, "Billy", IKEA, 19/2000-tal.

349655. VITRINSKÅP, "Billy", IKEA, 19/2000-tal.

Med 6 lösa glashyllor, belysning.
Längd: 40, Bredd: 33, Höjd: 202 cm.

Mindre bruksslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 4 810