OSTINDISKA FÖREMÅL, 9 del, porslin.

34963. OSTINDISKA FÖREMÅL, 9 del, porslin.

Bland annat miniatyrskålar och tedosa.
Höjd 11/3 cm.

en kopp med mindre nagg. 2 st fat med lagning.
Tedosa saknar lock, samt har glasyrsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11/3 cm.

Antal besök: 1 263