SMINKBORD, 1950-60-tal.

349621. SMINKBORD, 1950-60-tal.

Njurformat. Beklädd med tyg med växtlig dekor. Glasskiva.
Höjd 76 cm, längd 120 cm.

Tyg med fläckar samt delvis lossnat. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm, längd 120 cm.

Antal besök: 1 329