KISTOR, fur, avlutade, 2 stycken, 1800-tal.

349578. KISTOR, fur, avlutade, 2 stycken, 1800-tal.

Större kista, höjd 49 cm, längd 91 cm, bredd 46 cm
Mindre kista, höjd 49 cm, längd 76 cm, bredd 44 cm.

Hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 667