KOMMOD, olika träslag, skåp och låda, 1800-1900-tal.

349529. KOMMOD, olika träslag, skåp och låda, 1800-1900-tal.

Höjd 52 cm
Bredd 63 cm
Djup 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm
Bredd 63 cm
Djup 44 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 741