STRÄNGINSTRUMENT, Gusle, Balkan, 1900-tal.

3494788. STRÄNGINSTRUMENT, Gusle, Balkan, 1900-tal.

Längd 86 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 86 cm.

Slitage och skador.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 934