Parti grafik, färglitografi och träsnitt, 2 st, Arvid Wallinder, signerad, daterad och numrerad -60, 197/341 samt Sven Ljungberg, signerad och numrerad 91/310.
349468. Parti grafik, färglitografi och träsnitt, 2 st, Arvid Wallinder, signerad, daterad och numrerad -60, 197/341 samt Sven Ljungberg, signerad och numrerad 91/310.
Gutumiljö med lampa, färglitografi, Arvid Wallinder, 46x31 cm
Fabriken, träsnitt, Sven Ljungberg, 34x14 cm.
Bruksskick
Ljungberg med fuktfläckar längs passepartout.
Bruksskick