KAPPA, Mansfield original by Frank Russell, 1900-talets tredje kvartal. Cirka stl. 38/40.

349463. KAPPA, Mansfield original by Frank Russell, 1900-talets tredje kvartal. Cirka stl. 38/40.

Nederkant samt krage i minkpäls.
Strukturerad textil med klädda knappar. Fodrad med innertyg.
Rygglängd 110 cm. Ärmlängd (mätt från armhåla) ca. 44 cm.

Slitage på pälskantens insida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 694