SIGRID AMINOFF. "Interiör", olja på duk, signerad samt daterad 1950.

349413. SIGRID AMINOFF. "Interiör", olja på duk, signerad samt daterad 1950.

56 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 038