GERT INGMAR ELISSON. "Sädesskylar", olja på duk, signerad.

349384. GERT INGMAR ELISSON. "Sädesskylar", olja på duk, signerad.

45 x 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 046