KONTORSSTOL, Håg Capisco, 2000-tal.

349372. KONTORSSTOL, Håg Capisco, 2000-tal.

Lila klädsel.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lila klädsel.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 140