LJUSLYKTOR, 1-par. Nr L 95, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

349357. LJUSLYKTOR, 1-par. Nr L 95, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

Diameter 12 cm, höjd 18,5 cm.

Kraftigt slitage. kupor med små nagg i bottenringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 12 cm, höjd 18,5 cm.

Antal besök: 1 354