TRAKTÖRPANNA MED RECHAUD, nysilver, Taunton Silvermiths Ltd, 1900-tal.

349348. TRAKTÖRPANNA MED RECHAUD, nysilver, Taunton Silvermiths Ltd, 1900-tal.

Höjd cirka 30 cm
Diameter 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 30 cm
Diameter 31 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 688