TAKPLAFOND, jugend, 1900-tal.

TAKPLAFOND, jugend, 1900-tal.
349288. TAKPLAFOND, jugend, 1900-tal.

Diameter ca 34 cm.

Saknar el och upphängning. Slitage, repor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 34 cm.

Antal besök: 895