RÖKBORD, sannolikt alm, 1900-talets första hälft.

349260. RÖKBORD, sannolikt alm, 1900-talets första hälft.

Kvadratiskt formad. Saknar glasskiva. Knoppar av backelit/stål.
På fyra hjultrissor.
Yttermått 62 x 62 cm.
Totalhöjd 58 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

På fyra hjultrissor.
Yttermått 62 x 62 cm.
Totalhöjd 58 cm.

Bruksslitage, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 919