SKÅL MED LOCK, tenn, Johannes Stössberg, Vimmerby (1826-45).

349245. SKÅL MED LOCK, tenn, Johannes Stössberg, Vimmerby (1826-45).

Daterad samt datumstämplad 1826. längd ca 25 cm inkl hänklar.

Slitage, repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och bucklor.

Antal besök: 3 241