SKRIVKLAFFBYRÅ, teak/almfanér, 1960-tal.

349224. SKRIVKLAFFBYRÅ, teak/almfanér, 1960-tal.

Utdragbar skiva. Stängbar klaff. Mässingsavslut på ben.
Längd 90 cm.
Bredd 47 cm.
Höjd 95 cm.

Bruksslitage (ställvis hårt), repor, fläckar, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Bredd 47 cm.
Höjd 95 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 144