JÖRGEN NASH. Färglitografi.

JÖRGEN NASH. Färglitografi.
349202. JÖRGEN NASH. Färglitografi.

Etablissemangets skrattande åsna. Signerad och numrerad 86/175 ex. Daterad -79. 61x44 cm.

Bruksslitage.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 663