KARL AXEL PEHRSON. "Vyer från Nirak", färglitografi, signerad och numrerad 62/285.

349180. KARL AXEL PEHRSON. "Vyer från Nirak", färglitografi, signerad och numrerad 62/285.

Bildyta 20 x 29 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 20 x 29 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Antal besök: 848