SOFFBORD, modell 2139, Josef Frank för Firma Svenskt Tenn.

349171. SOFFBORD, modell 2139, Josef Frank för Firma Svenskt Tenn.

Brännmärkt,
Höjd 48, diameter 120 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt,
Höjd 48, diameter 120 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 9 821