SERVERINGSBRICKA, Digsmed, Danmark, Omkring 1900-talets andra hälft.

349169. SERVERINGSBRICKA, Digsmed, Danmark, Omkring 1900-talets andra hälft.

Längd 50 cm. Bredd 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm. Bredd 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 572