ALOIS JANAK. Komposition med solur, färglitografi, signerad Janak -72.

349158. ALOIS JANAK. Komposition med solur, färglitografi, signerad Janak -72.

47/50, bildstorlek 59 x 41 cm.

Ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramskador.

Antal besök: 1 164