MICHELLE MCCULLAGH (CONTEMPORARY). FULLBLODSHUVUDET.

3491576. MICHELLE MCCULLAGH (CONTEMPORARY). FULLBLODSHUVUDET.

Signerad, titeln på etikett a tergo, olja på masonit
39,5 x 46 cm.

Bra skick.

Tema

Affordable Art

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5 x 46 cm.

Bra skick.

Tema

Affordable Art

Antal besök: 442