SERVERINGSVAGN, teak, på hjultrissor, 1960-tal.

34914. SERVERINGSVAGN, teak, på hjultrissor, 1960-tal.

Längd 52, bredd 52, höjd 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 802