FAT, Marie Simmulson 1900-talets andra hälft, modell 4155.

349119. FAT, Marie Simmulson 1900-talets andra hälft, modell 4155.

24,5 x 26 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

24,5 x 26 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 791